Sivas Online Diyet

Sağlıklı beslenmeyi ilk kez deniyorsanız, ya da daha önce denediyseniz şunu fark etmiş olabilirsiniz : Çok fazla detay olduğunu.

Kafanızda neyi yararlı / zararlı olduğu, besinlerin porsiyonları, motivasyonu nasıl devam ettiririm düşüncesi, evde / okulda / işte nasıl diyetime uyarım düşüncesi gibi birçok şey olabilir.

Beslenme hayatımızın her anında olan bir rutin. Sağlıklı beslenmeyi size en uygun şekilde hayatınıza yerleştiremezseniz sürdürememeniz çok normal. Uyku - uyanma saatinize, sevdiğiniz - sevmediğiniz besinlere, ekonomik durumunuza ya da rutin beslenme alışkanlıklarına uygun olabilmesi çok önemli. Bu detaylara uygun olmayan bir beslenme programını devam ettirememeniz sizin iradesiz ya da başarısız olduğunuzu göstermiyor. Motivasyonunuzun düşmesinin sebebi bu ise uygulamaya çalıştığınız programı gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Bunları sağladıktan sonra ise beslenmenin içeriğine dair detaylar devam ediyor. Besin grupları, faydalı besin ikilileri, değişimler, dengeleme programları gibi.

Bu konularda aklınızın karışması gayet normal. Yüksek bir bilgi kirliliğinin olduğu günümüzde ise doğru bilgiye ulaşmak gittikçe zorlaşıyor. 

Online diyet sistemi ile Sivas'tan birçok kişinin evine, sofrasına ulaşabildiğim yolculuğun en çok şu yönünü seviyorum : Tüm bu kafa karışıklıkları zamanla azalarak bitiyor. Her durumda iletişime geçebilme avantajı ile bulunduğunuz ortama, tüketebileceğiniz besinlere hatta tüketirken olması gereken sağlıklı yaklaşımlara kadar hepsini konuşabiliyoruz. Anında çözüm bulabiliyoruz. Motivasyonunuz düştüğünde ya da takıldığınız noktalar olduğunda hemen konuşup sonuca ulaştırıyoruz. Diyetisyen olarak bunca bilgi kirliliğinin arasında en doğruyu biliyorum, bilmediğimi en doğru kaynaklardan araştırıyorum - teyiy ediyorum ve danışanlarıma aktarıyorum.